Loading...
O nás 2018-04-26T12:55:07+00:00

O JUBE

Spoločnosť vznikla v roku 1995 s orientáciou na interiérovú tvorbu. Z jednej maloobchodnej prevádzky sa spoločnosť do dnešných dní vyprofilovala na obchodno-servisnú spoločnosť s celoštátnym pôsobením. Klientelu tvorí cca 150 pravidelných obchodných partnerov a nespočetné množstvo maloobchodných zákazníkov. Veľkoobchodné aktivity firmy každým rokom stúpajú a našim perspektívnym cieľom je neustály rast, ktorý sprevádzajú kvalitné služby a kvalitný sortiment.

                                   S našimi zákazníkmi komunikujeme prostredníctvom filiálky v Banskej Bystrici. V súčasnosti máme showroom                                                        v Banskej Bystrici Nám. Ľ. Štúra 10, kde ponúkame široký sortiment našich produktov.

Uvedenými krokmi sledujeme zvýšenie zásob na centrálnom sklade, zaradenie nových komodít do ponuky, rozšírenie školiaceho centra pre našich obchodných partnerov. Našim cieľom je zefektívniť celkový tok tovaru medzi dodávateľom a odberateľom a ponúknuť kvalitné služby pre našich zákazníkov. Neustály rast firmy sprevádza zvyšujúci sa počet zamestnancov. V snahe zvýšiť kvalitu služieb pre našich zákazníkov, organizujeme pravidelné školenia pre zamestnancov a taktiež pre našich partnerov. Firma prezentuje svoju značku na trhu rôznymi reklamnými aktivitami. Uverejňujeme pravidelnú reklamu v reklamných novinách, zákazníkov oslovujeme cez billboardy, po minulé roky sme sa prezentovali aj v takých reláciách ako Dobré ráno v MARKÍZE a Môj dom môj hrad na STV1. Zákazníkov informujeme včas o našich novinkách vďaka direct mailingov a informačných bulletinov a v neposlednom rade prostredníctvom inzercie v periodikách.

Dovozcom veľkých európskych značiek

Firma JUBA je dovozcom produktov takých európskych značiek ako sú firmy KRONO ORIGINAL, PARADOR, BERRYFLOOR, TARKETT, HARO, MASONITE, BALTIC WOOD, TWIN, WINEO, PARKET KONCEPT a predajca produktov UZIN, ktoré sú garanciou kvality. Perspektívou v najbližšom období je zaviesť ďalšie produkty do nášho programu, ktoré pokryjú vysoký záujem trhu o vysokokvalitné a estetické výrobky. S každým novým skvalitnením služieb, prípadne zavedením nových produktov Vás budeme včas informovať.

Sme tu pre Vás!

Tešíme sa na Vašu návštevu